Hakkımızda

15 yıllık tecrübemizle
VIP olarak hizmetinizdeyiz.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Senelerdir biriktirmiş olduğumuz tecrübemiz, donanımlı personelimiz, Türkiye’de bulabileceğiniz en lüks ve konforlu, tamamı Mercedes Vito marka VIP araç kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Verdiğimiz hizmetin tüm detaylarının ince elenip, sık dokunmuş vaziyette plan, program dahilinde oluşturulduğuna ve kalite standartlarının sürekli olarak güncellenerek dünya konjonktürüne uyum sağlar hale getirildiğine sizi temin ederiz.

TECRÜBEMİZ NEREDEN Mİ GELİYOR?

15 yılı aşkın süredir bu topraklarda ticaret yapan bir firma olarak uzun bir ticari hafızaya ve güvenilir bir ticari isme sahibiz. Bu minvalde yaptığımız çalışmalarımızda göstermiş olduğumuz özgüven, disiplin ve azimle iş yaptığımız insanların takdirini kazanarak geliştirdiğimiz markamız, turizm alanında ki çalışmalarıyla da örnek gösterilmektedir.

Bu doğrultuda oluşan tecrübemizle sizlere kusursuz ve kaliteli bir hizmet sunmak amacıyla turizm alanında da aynı prensipleri gözeterek çalışmalarımıza devam etmekte ve misafirlerimize güven telkin etmekteyiz.

DONANIMLI, GÜVEN TELKİN EDEN PERSONELİMİZ

Tüm personelimiz detaylı mülakatlar sonucu misafirlerimize hizmet vermek amacıyla görevlendirilmiş olup, sürekli olarak kontrol mekanizmamız tarafından denetlenmektedir. Personelimizle alakalı güvenimiz tam olmasına rağmen, misafirlerimizin güvende ve rahat hissetmesi amacıyla kontrollerimizi aksatmadan personelimiz üzerinde yapmaktayız.

TÜRKİYE’DE ARALIKSIZ EN LÜKS VE KONFORLU ARAÇLARIN BULUNDUĞU FİLOMUZ

Araçlarımız fabrika çıkışlı olarak Mercedes Bayiinden minibüs olarak alınmıştır. Araçlarımız kesinlikle panelvandan açılma, yani penceresiz minibüs şeklinden yapılma değil orjinaldir. Buna müteakip dizaynları en lüks biçimde yapılıp, ara bölme, buzdolabı, ücretsiz minibar, Playstation 4, elektrikli açılan masalar, elektrikli yatabilen koltuklar, touch pad, kol dayama, touch pad, maybach tavan, kol dayama, apple TV, jaluzi perde, eğlence sistemi, double ekran, led bar ve ambiyans ışıklandırma, kahve makinesi, müzik sistemi, WİFİ, DVD oynatıcı gibi özellikler eklenerek sizlerin konforunu sağlamak amacıyla kullanımınıza sunulmuştur. Tüm bu hizmetlerin bakımı düzenli olarak yapılmakta ve tarafımızdan bu sistemler kontrol edilmektedir.

Call Now Button
WhatsApp chat